Adana Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler

14
513

Adanada Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler Mağazalar Telefoncular 2019

Nakit sıkıntısı çektiğinizde kredi notunuzda düşükse bankaları kullanamazsınız. Bu durumda tercih edebileceğiniz alternatiflerden en iyisi elden taksitli telefon satın alıp nakite çevirmektir. Bu şekilde borcunuzu taksitlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Taksitle telefon satan mağazaların birçoğu banka kredisi kullandığından eğer kredi notunuz düşükse bu imkânı kullanamazsınız. Ama bazı büyük firmalarda banka olmadan direkt taksitle telefon satışı mevcuttur. Bu firmaları tercih ederek telefon satın alabilir ve telefonun kutusunu açmadan faturasıyla sıfır ayarında satarak nakit temin edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz miktar vade farkı nedeniyle biraz fazla olsa da taksitle ödeyeceğiniz için büyük problem teşkil etmeyecektir. Elden taksitle cep telefonu satan yerler şunlardır:

  • MutluEvim
  • Arçelik
  • Vestel
  • Beko
  • Ev-kur

İlçeleri: Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir

Size en yakın telefoncuyu bulmak için TIKLAYIN

Diğer Acil Nakit Para Bulma Yöntemleri:

Senetle Yada Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler
Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri
Senetle Beyaz Eşya Satan Yerler
Senetle Altın Satan Kuyumcular
Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler
Senetle Borç Para Veren Tefeciler
Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Telefoncuların size ulaşmasını isterseniz alttaki yorum bölümüne adınızı mail adresinizi ve ihtiyacınız olduğu telefonun markasını yazarak gönderiniz onlar size ulaşsın.


14 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here