Adana Senetle Altın Satan Kuyumcular

9
375

Adanada Senetle Taksitli Altın Satan Kuyumcular 2019

Geçmişten günümüze en değerli yatırım araçlarından bir tanesi de altındır. Ancak altının gram fiyatının hızla yükselmesi nedeniyle düğün yapan çiftler ve yatırım yapacak bireyler için alım, her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu durumdaki kişiler için senetle altın satan kuyumcular mevcuttur. Ayrıca kredi çekmek istemeyen kişiler altın alarak nakite çevirebilir. Ülkemizde senetle altın alıp nakite çevirme işlemini yapacağınız çok az sayıda kuyumcu mevcuttur. Bu kuyumcular İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bulunabilir. Ama birçok şehirde elden taksitle altın satan kuyumcular vardır ve bu şekilde altın alarak geri bozdurabilirsiniz. Böylece elinize geçen toplu parayla ihtiyacınızı giderek faizsiz kredi çekebilirsiniz. Ancak altın kurundaki hızlı değişim faize yakın para ödemenize sebep olabilir.

İlçeleri: Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir

Size en yakın kuyumcuyu bulmak için TIKLAYIN

Diğer Acil Nakit Para Bulma Yöntemleri:

Senetle Yada Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler
Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri
Senetle Beyaz Eşya Satan Yerler
Senetle Altın Satan Kuyumcular
Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler
Senetle Borç Para Veren Tefeciler
Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Kuyumcuların size ulaşması için alttaki yorum bölümüne iletişim bilgilerini doğru yazmanız gerekmektedir.


9 YORUMLAR

  1. İSMİM BAŞAK 7 BİN TL NAKİT ACİL PARA GEREKLİ BANKADA KREDİ NOTUM DÜŞÜK DİYE KREDİ KULLANAMIYORUM. ÖDEME YAPMAM GEREKEN YERLER VAR ACİL BİR ŞEKİLDE BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here