Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

0
438

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma 2019

Halkbank kredi kartı kullanıcılarının borçlarına büyük kolaylık sunuyor. Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi ile Paraf kredi kartı borçları %2,02 faiz oranları ile 9 aya kadar taksitlendirilerek ödenebiliyor. Halkbank şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi, 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog telefon bankacılığı üzerinden ve internet şubesi üzerinden başvuru talebi iletilebilir.

Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işleminde taksit sayısı talebe göre belirleniyor. Halkbank kredi kartı borcu taksitlendirme başvurularında asıl kart sahipleri uygulamadan yararlanma hakkına sahipler. Ek kartların harcamalarının da asıl kart ekstresine yansıması sebebi ile bir asıl kart için talep oluşturulduğunda o karta bağlı ek kartların borç bakiyeleri de otomatik uygulama kapsamı içine alınıyor.

Taksitlendirme talebi tarihi itibari ile kredi kartının dönem içi hareketleri toplamı ve son ekstre bakiyesi 150 TL ile 30.000 TL alt ve üst limitler koşulunda taksitlendirilebiliyor. Bekleyen taksit tutarları ile talep tarihi itibari ile hesaplanan faizler, ücretler ve bunların vergi tutarları toplama dahil edilmiyor. Borcun yapılandırılması talep edilen kartın ekstresindeki toplam borç tutarı kadar ödeme işlemi ve taksitlendirme işlemine ait taksitli satış işlemleri oluşuyor.

Borç yapılandırma yapılan kartın son taksit tutarı karta yansıtılana kadar yeniden taksitlendirme işlemi yapılamıyor. Borç taksitlendirme işleminin tamamlanmasının ardından aynı gün içinde iptal işlemleri de 0850 222 0 400 Halkbank Dialog telefon bankacılığı ve internet şubesi üzerinden yapılabiliyor. Yapılandırma ve taksitlendirme işleminden yararlanılabilmesi için de kanuni takibe düşen herhangi bir bankacılık ürününün (kredi / kredi kartı) bulunmaması gerekir. Ayrıca ticari kredi kartları da uygulama kapsamı dışında kalıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here