HSBC Çalışma Saatleri 2019

0
109

HSBC Çalışma Saatleri 2019

1865 yılında Hong Kong’da kurulan HSBC holding dünyanın lider uluslararası bankası olarak ürün ve hizmetleri ile tüketicilerin taleplerine yanıt vermeye devam ediyor. HSBC çalışma saatleri 2016 yılı itibari ile aynı olup, mesai saatleri içerisinde ve dışında bireysel, kurumsal, işletme, yatırım bankacılığı ve diğer tüm alanlardaki ürün ve hizmetleri ile tüketicilerin işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor.

HSBC Bank’ın yurtiçi ve yurtdışı şubelerinin ve borsa üslerinin telefon, adres ve faks numaraları ile ilgili detaylı bilgilere www.hsbc.com.tr adresinden ulaşılabilir. HSBC çalışma saatleri 2016 yılında ise Türkiye şubeleri üzerinden saat 09:00 ile 17:00 arasında olup, KKTC şubeleri ise 08:30 ile 16:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet veriyor. Öğle saatleri içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam eden şubelerin ve bölgelerin detaylı bilgileri için tıklayınız.

Mesai saatleri dışında diğer bankacılık kanalları ile hizmet vermeye devam eden HSBC Bank bireysel ve kurumsal internet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’ler üzerinden müşterilerinin işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirmesini sağlıyor. 0850 211 0 111 telefon bankacılığı aracılığı ile tüm finansal işlemler mesai saatleri dışında dahi 7 /24 Türkiye’nin her yerinden kolayca yapılabiliyor. HSBC Bank’ın herhangi bir şubesine gitmeye gerek kalmadan telefon bankacılığı aracılığı ile işlem yapabilmek için telefon bankacılığı şifresinin temin edilmesi gerekir. Bankanın en yakın şubesinden ya da HSBC Bank ATM’lerini kullanarak şifre alınabilir ve telefon bankacılığının hızlı, güvenli ve kolay işlemleri aracılığı ile kesintisiz bankacılıktan faydalanılabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here