ING Bank Çalışma Saatleri

0
147

ING Bank Çalışma Saatleri 2019

ING Group, Hollanda merkezli olmasının yanı sıra çok uluslu bir bankacılık şirketidir. Sigorta, yatırım bankacılığı, ticari bankacılık ve portföy yönetimi gibi konularda hizmet vermeye devam ediyor. Dünya genelinde 40 ülkede şubesi olan ING Bank çalışma saatleri 2016 yılı itibari ile de aynı olup, şubelerinden hizmet veriyor.

ING Bank çalışma saatleri 2016 yılı itibari ile hafta içi her gün saat 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:30 saatleri arasındadır. Şube aracılığı ile yapılacak tüm bankacılık işlemleri için bu saatler içerisinde bankanın en yakın şubesini ziyaret etmek yeterlidir. Bu saatler dışında kalan sürelerde bankacılık pek çok işlemlerinin aksatmadan hızlı ve kolay bir şekilde yürütülebilmesi için diğer bankacılık kanalları kullanılabilir. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık kanalları üzerinden herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan internet ağı üzerinden ya da telefon ile yapılan arama sonucunda pek çok bankacılık işlemi anında, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM’ler üzerinden günün her gün ve günün saatinde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde pek çok bankacılık işlemi gerçekleştirilebiliyor. 0850 222 0 600 telefon bankacılığı aracılığı ile çalışma saatleri dışında kalan sürelerde 7/24 hizmet alınabiliyor. Bireysel ve kurumsal pek çok bankacılık işlemini telefon bankacılığı aracılığı ile yapabilmek için kullanıcı kodu ve şifresini bankanın en yakın şubesini ziyaret ederek almak mümkündür. Ayrıca ING internet şubesi aracılığı ile de tüm bankacılık işlemleri şubeye gitme ihtiyacı duyulmadan kolayca gerçekleştirilebiliyor. ING mobil ve ING kurumsal uygulamaları ile de bankacılık işlemleri şubeye gitmeden ücretsiz yürütülebiliyor. 1.600’ün üzerinde bulunan ING Bank ATM’lerini de yalnızca para çekmek için değil pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirmek amacı ile kullanmak mümkündür.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here