Vakıfbank Çalışma Saatleri

0
19

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2019

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı veya kısa adı ile Vakıfbank 1954 tarihinde kurulmuş bir bankadır. Türkiye Bankalar Birliği’nin 2014 yılındaki raporuna göre Türkiye’nin aktif büyüklük yönünden en büyük yedinci bankası olan Vakıfbank şube ve şube dışı bankacılık kanalları ile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Vakıfbank çalışma saatleri 2016 yılında da aynı olup, bu saatler içerisinde çalışmalarını yürütüyor.

Vakıfbank çalışma saatleri 2016 yılı itibari ile 09:00 – 12:30 ile 13:30 – 17:00 saatleri arasında olup, hafta içi her gün bu saatler arasında şubelerden hizmet vermeye devam ediyor. Mesai saatleri dışında kesintisiz bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmek için Vakıfbank şubesiz bankacılık kanalları kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde tüm bankacılık işlemleri kesintisiz bir şekilde yürütülebilir. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve ATM’ler üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde pek çok bankacılık işlemine yanıt bulunabilir.

Vakıfbank ATM’lerini 7 gün 24 saat kullanarak hiç zaman kaybetmeden ve şubeye gitme ihtiyacı duymadan pek çok işlem yapılabilir. Tüm bankacılık işlemlerinin tek bir tık ile yürütülebilmesi için de internet bankacılığını sunan Vakıfbank şubesiz bankacılık çerçevesinde internet şubesi üzerinden pek çok işleme yanıt veriyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden istenilen zaman 0850 222 0 724’ü arayarak bankacılık işlemlerini anında halletmek mümkündür. Telefon bankacılığına 7 gün 24 saat boyunca müşteri numarası, kart numarası ya da T.C. kimlik numarasından herhangi birinin kullanılması ile ve şifre girişinin sağlanması sonucunda ulaşmak mümkündür. Telefon bankacılığına giriş yönteminin belirlenmesinin ardından pek çok bankacılık işlemi yalnızca tek bir telefon üzerinden kolayca, hızlı ve zaman kaybı yaşanmadan rahatlıkla yürütülebilir ve bu işlem sonucunda tüm bankacılık işlemlerinden faydalanılabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here